Delimiter Image

میکاپ و چهره آرایی

میکاپ و چهره‌پردازی ، خود به تنهایی یک هنر تمام عیار است.هنری که با تخصص و تجربه ترکیب شده است و زمینه حضور زیبا و درخشان‌تر شما در مراسم و میهمانی‌های متفاوت را فراهم میکند.خدمات میکاپ حرفه‌ای در سالن آرنیکا بر اساس آلبوم و ژورنال ، و طراحی متناسب با فرم صورت انجام میپذیرد.تجربه فراوان ، خلاقیت و مهارت هنرمندان چهره پردازی ما همراه با استفاده از بهترین و مرغوب‌ترین متریال‌ها باعث اطمینان خاطر و آرامش بیشتر در انتخاب شما خواهد بود.
Delimiter Image

رنگ و مش

انتخاب مناسب رنگ مو ، برند آن صرفا کافی نیست و برای انتخاب آن باید مواردی همچون سن ، جنس مو ، محل و سبک زندگی و مواردی از این دست را در نظر گرفت ، که برای انتخاب بهتر آن نیاز به مشاوره با افراد مجرب در این زمینه را دارید.پرسنل مجرب ما با راهنمایی‌های مناسب و استفاده از مرغوب‌ترین و با کیفیت ترین متریال در شما را برای داشتن رنگ مویی زیبا و درخشان همراهی میکنند.خدمات رنگ و مش در آرنیکا بصورت هایلایت ، لولایت ، لایت ، آمبره و سامبره ، هافلایت میباشد.
Delimiter Image

طراحی و کاشت ناخن

کاشت ناخن و طراحی ناخن ، علاوه بر زیباتر شدن به سلامت و مراقبت از آن نیز کمک بسزایی میکند ، چرا که تنها کوتاه کردن و یا لاک زدن ناخن‌ها برای حفظ سلامت آن کافی نیست بلکه مراقبت و به تبع آن سلامت پوست دست‌ها و پاهای شما نیازمند تخصص است. داشتن ناخن‌های مناسب و با طراحی زیبا در زیبا نشان داده شدن دست‌ها، جواهرات و زیورآلات شما و چشمگیر و جلوه گری آن کمک میکند. خدمات آرنیکا شامل خدمات کامل مراقبت از ناخن ، که شامل کاشت (بصورت پودر ، ژل ، بیبی بومر ) ، گریم و کاشت موقت ، کاور ناخن با بهترین مواد آمریکایی و ابزار استریل و بهداشتی می باشد.